Přípravy v plném proudu

Přípravy v plném proudu

posted in: Přípravy | 0

Přípravy v plném proudu. Interiér, exteriér, atd.

Až se zima zeptá… Tak již máme na cestu po Jižní Americe připraveny sušené šípky, jablka, třešně a švestky. A když nebude zima, tak na jakoukoliv příležitost doplnění vitamínů v opuštěných krajinách zemí Jižní Ameriky.

Pilně dodávku čistíme, vysáváme, skládáme, opravujeme, doděláváme! Všude milión věcí, ale dodávka se postupně stává 1+kk snů, kde budeme trávit většinu následujícího roku. Máme co dělat, již v pondělí musí být vše hotovo a jede se do přístavu v Hamburku a nalodit do kontejneru před svojí cestou do Jižní Ameriky. Všude je spousta věcí, musí se pečlivě do dodávky naskládat a urovnat. Prostory pod „postelí“ nám slouží částečně také jako úložné prostory. Můžete nakouknout také do naší budoucí „kuchyně“.

Kromě jiného jsme dnes také vyměňovali zrcátko u řidiče, staré popraskané za nové. Svařovali jsme také bezpečnostní trezor a přivařovali ho do dodávky. Samozřejmostí je také vyzkoušení naší „sprchy“, tedy hadice napojené na mini vodní čerpadlo a naši maxi vodní nádobu uvnitř dodávky.

A také byl krásný den, který přejeme také vám.

Leave a Reply