Chtěli by jste podpořit mladé blázny na cestách s malým pejskem? Napište nám povzbuzující vzkaz!

A nebo… nás podpořte i jinak!

Celou expedici plánujeme žít s co nejméně náklady, co to půjde. Většinu nocí plánujeme spát v naší expediční dodávce a také si tam vařit, či ochutnávat pouze levné místní jídlo. Cestovatelů je všude velká kupa, ale my nežádáme o podporu, abychom si mohli vyjet na luxusní dovolenou. Touto expedicí si plníme jeden velký sen a asi nejsme ani v ničem výjimeční. Oba jsme vyrůstali normálním životem, kde o cestování do takto dalekých krajin jsme si mohli jsme jenom snili, či se na ně dívali v televizi. A proto jedeme, protože jsme si šli za svým snem a dali do toho maximum a ukrojili si ze svého pohodlí. Přes všechnu snahu, rozsah expedice zahrnuje určitý rozpočet a proto hledáme podporu od vás.

Název expedice je jasný KTP – Kam to půjde.

Chtěli by jste, abychom dojeli dál? Z jihu Jižní Ameriky až třeba do Mexika, nebo dokonce na Aljašku? Pokud se vám líbí náš nápad, náš pejsek či cokoliv jiného a chtěli by jste nás podpořit, máte několik možností. Pojdeme i pro vás a s vámi až tam, kam to půjde. Jestli váš nápad zaujal, můžete se stát i vy součástí naší expedice.


Oficiální fanoušci a sponzoři

Hledáme vetší či menší fanoušky a sponzory. Budeme rádi za jakýkoliv finanční či materiální dar. Jsme koneckonců jeden student a jedna krátce-po-ukončení-školy + pejsek, který se nechá jen drbat.

 

Co můžeme nabídnout?

Nabídnout můžeme samozřejmě propagaci všeho druhu: na expedičním vozidle, webových stránkách a jinde. Chcete se stát naším oficiálním sponzorem? Kontaktujte nás na email expedicektp@expedicektp.cz a vše domluvíme.

Pokud chcete jednoduše přispět

Pokud si přejete nás podpořit, ale nejde vám primárně o propagaci, můžete darovat jakoukoliv částku na náš účet či přes PayPal, stačí kliknout na oranžové tlačítko Donate/Darovat (kde se dá použít platební karta) či poslat nám libovolnou částku na náš účet.
č.ú.: 179111340/0600

 

Expedici již podpořili