Měl jsem původně být trpasličí pinč, ale trochu jsem zakrslý, jedno ucho mi skoro nikdy nestojí a táhne mi na třetí rok. Jo, jmenuju se Skaut.

Miluju procházky, hlavně v horách, úplně nejradši šíleně běhám do kopce a zase z kopce. Byl jsem již několikrát výš než ve 3 000 m n. m. Každý rok musím taky sjet nějakou řeku, protože páníčci si hrají na vodáky. Naštěstí mám aspoň plovací vestu, ale do barelu se mi nechce. Mám taky rád svůj klid a rád se vyhřívám. S paničkou jsme se letos zúčastnili závodů Horská výzva a na nejdelší trati (kolem 70 km) jsme dokonce dvakrát obsadili 3. místo.

Už jsem toho procestoval celkem dost autem, autobusem, vlakem i letadlem. Rok jsem bydlel s paničkou ve Švýcarsku a podíval se také třeba na Ibizu (fuj, tam bylo horko), ale za hranicí Evropy jsem ještě nikdy nebyl.

Se svými páníčky se chystám na expedici do Jižní Ameriky (to byl paničky nápad!). Vůbec nevím, co mě čeká. Panička mi nabalila pytel těch granulí, které mě vůbec nechutnají, tak doufám, že ta cesta nebude trvat moc dlouho. Každopádně budu loudit a loudit a třeba si tam také najdu nové kamarády. Jsem docela zvědavej.

  • Nejčastější myšlenka: nemáš kousek šunky?
  • Co o něm říká Lada: prostě můj mazlík
  • Co o něm říká Tonda: malej pejsek, co smrdí a neposlouchá, jinak je bezva ;)
  • Funkce na expedici: zahřejvátko do spacáku a prvek k navazování kontaktů